Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Húgycső minta vétel. Sziasz...

Húgycső minta vétel. Sziasztok! Jártatok ilyen vizsgálaton? Elmondaná valaki a folyamatát, hogy történik?: Mennyire fáj? Mennyire tolják be a pálcát? Kösszi. Üdv.

Figyelt kérdés

#húgycső mintavétel
2021. szept. 30. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Elég sokáig és faj is
2021. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

nő vagy férfi vagy? nem mindegy

kibírható, nem fáj

2021. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Nekem egyzser egy haverom mesélte hogy mikor a veseköve elakadt, a pöcsön keresztűl toltak fel egy cuccot hogy azzal keressék meg hogy hol vana kő elakadva



3 embernek kelett lefognia annyira fájt neki


Valami ilyesmire számítanék a helyedben

Ha ennél "kellemesebb lesz akkor legalább kellemesen csalódsz:D

2021. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak többször volt, annyit mondott, hogy kellemetlen.

A vesekőves esetnél a veseköve fájt szerintem nem a feldugás. Már csak onnan tudom, hogy nekem is volt, 10 éves koromtól kb.évente 1. Ne ijesztgesd a szerencsétlent.

2021. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
+ info sima STD vizsgálat lenne, nem katéterezés. Férfi vagyok. :) Köszi. Neten azt írják csak, hogy pár másodperc és kellemetlen. De meddig tolják be a pálcát vagy csak a húgycső nyilásig? a PCR teszt pl sztem gáz orrban :D
2021. szept. 30. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Gáz. Elég mélyre megy, és a legszarabb a körbe forgatás. De túlélhető. Személy szerint inkább ez, mint a PCR.
2021. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer csináltak ilyet, hát inkább PCR, mint ez... Mintha tőrt döftek volna belém, egy hétig nem tudtam normálisan hugyozni, úgy égetett minden alkalommal, mintha megismételték volna. Nem szívesen gondolok vissza rá.


25/f

2021. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, ide se megyek.
2021. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne is menj, majd kiszedik a prosztatád 50 évesen ha annyival megúszod.
2021. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50 évesen már biztos nem.
2021. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!