Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pukikérdés! Aranyerem lehet?...

Pukikérdés! Aranyerem lehet? Éles fájdalom szellentés előtt!?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben figyeltem fel rá, hogy rendkívül erős, éles fájdalom jelentkezik néha, pillanatokkal azelőtt, hogy szellentenék. Nagyon ritkán van, mondjuk havonta kétszer, de annyira fáj, hogy megugrom tőle. Már szabályosan félek az egésztől.


Van még olyan, akinél ez van? Lehet, hogy aranyerem van? Székelésnél egyáltalán nem fáj semmi, nem is vérzik.


Nem hasi görcs, nem a beleim fájnak, konkrétan a záróizomnál érzem, kegyetlen erős éles fájdalom. Nem látszik semmilyen elváltozás ott..


Valami ötlet mitől lehet? Nem táplálkozásfüggő, nem mindegyik szellentés fáj, csak ritkán, de akkor majd belepusztulok. Az ugye nem megoldás, hogy nem fogok szellenteni, az lehetetlen. Valami más ötlet, vagy tapasztalat ilyenről?


2021. okt. 3. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bizti, hogy aranyered van- ez lehet más is. Ha kiszárad pl. tusfürdőtől a hátsó fertály és esetleg egy picit bereped, akkor is lehet ilyen kellemetlen érzésed. Menj el egy proktológushoz, 5 perc és 5.000 Forintért "kicsit" jobb diagnózist ad mint a webbeteg vagy a gyakori... :) Ha szerencséd van akkor még valami überkirály krémet is kapsz ami meg tartósan ( lehet örökre ) megszünteti ezt a problémát. Nem kell félni, attól nem múlik el :)
2021. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem külső probléma, olyan, mintha belém vágnának mélyen egy kést. Felületi gondokkal nem foglalkozok.. Fiatal nő vagyok és elég kellemetlen a gond, eddig nem is hallottam olyanról, hogy proktológus.
2021. okt. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!