Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sikertelen vérvétel? Azt...

Sikertelen vérvétel? Azt mondta a nővér, hogy vagy megijedtem, vagy nem ittam elég vizet vérvétel előtt, mert 1 csepp vért sem tudott kivenni, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Kb 1 pohár vizet megittam, de kb havonta 1x járok vérvételre, mindig ennyit szoktam, amíg a régi nővér dolgozott, nála sose történt ilyen. Most jött egy új, és egyből ez van, nem értem, nem szoktam megijedni, vizet is ittam, hogy lehetséges ez?
2021. okt. 4. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mire bejutok, ébredéstől kezdve egy liter vizet meg szoktam inni. Ez kb három óra alatt, ebből fél liter a vérvétel előtti órában.

A valaki nem iszik eleget, összeesnek a vénák.

2021. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem olyan ügyes, mint a másik
2021. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Havonta 1x minek? Vagy netán nem vérvételre jársz, hanem véradásra?
2021. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1 pohar viz keves.
2021. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Vannak betegségek, kezelések, ami alatt gyakrabban kontrollálni kell. Én például hetente kétszer járok.
2021. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legalább 4 pohár víz
2021. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Holnap megiszok fél litert minimum, meg veszek egy forró fürdőt előtte, de érdekes módon fél évig nem volt gond az 1 pohár, és nem is fájt a szúrás helye 1 órával utána, mint most.
2021. okt. 4. 09:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nővér nem olyan ügyes, mint a korábbi.
2021. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez nővéri hiba sajnos, próbálta rád kenni az ügyetlenségét, én is ezt csinálom napi 15-20 vért veszek le, és ha csak nem egy haldokló, tumoros, agyonszteroidozott szklerotizált vagy exsiccált beteg vagy akkor nincs az az isten hogy ne jöjjön a vér ha vénában vagyok, ugyanis a szervezet nem igy működik, hogy megijedünk vagy nem iszunk annyit és leálljon a vénás keringésünk, ez nonsens.
2021. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!