Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberektől való félelem...

Az emberektől való félelem okozhat fétist ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! én egy 26 éves vékonyka fiú vagyok, kiskoromban az osztálytársaim eléggé aláztak ,sértegettek volt úgy ,hogy gyakran meg is vertek leköpködtek engem megrezzentem ha bárki is valahol hozzám ért ,ezt ki soha sem adtam magamból senki még a mai napig sem tudja .

Ez a félelem a mai napig a munkahelyeimen is elkisér -elkisért . Senkinek soha sem ártottam mégis sokszor ordibálnak velem , nehéz a beilleszkedés ugy,hogy sokszor beszédkényszert is érzek de sok esetben már beszélni is alig tudok .Nehezen rakom össze a mondatokat ,csak mondok magamnak valamit .Ez mellet teljesítménykényszerem is van és egy csomó pánikroham is más téren. Sajnos egy pár éve viszont rájöttem arra,hogy ez hiányzik- az alázás minden formája korombeli fiuktól , lányoktól egyaránt -ez indít bennem nemi vágyat,de ezt sem tudja senki rajtam kívül. Ha gyalogolok az utcán ,sokszor fel rakom a fejem ,felfelé nézek ,hogy ne tűnjek ki ,de volt már ,hogy beszólogattak .Szeretek autót vezetni és jó sofőrnek is tartom magam .(ez egy kikapcsolódás nekem ) soha nem volt balesetem sem ,de ha valaki olyan ül mellettem akiről tudom,hogy szintén tud autót vezetni nem tudok koncentrálni csak nagyon nehezen-(ez az olvasásra is igaz) és bizony megtörténik az amitől tartottam, hogy szóvá tesznek bizonyos dolgokat. Ez utánna fejfájást okoz .

Szerintetek hogy segithetek magamon ? Járok pszihologushoz is de nem érzem hogy segitene nekem .Mivel nemtudok az adott pillanatban csak egy dologra koncentrálni .Ő hiába mondja hogy mikor rámjön a félelem légzési technikával oldjam ezt.Ez nem megy , mert ha a légzésre figyelek már a munkára nem tudok koncentrálni !

Igazából már csak az éltet ,hogy nemileg ez vonnz engem. Más már az életben sem érdekel.



2021. okt. 4. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnállak
2021. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!