Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs jogosultságom a második...

Nincs jogosultságom a második oltásra?

Figyelt kérdés

Tavasszal kaptam meg az első oltást,most akartam időpontot foglalni a másodikra,viszont az oldal azt írja,hogy nincs jogosultságom időpontot foglalni.

Az előzetes regisztrációmat viszont ellenőriztem és érvényes.

Mi miatt írja ezt ki és mit tudok tenni?


2021. okt. 4. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A TAJ kártyád rendben van?
2021. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Tavasszal? Az első és a második oltás között 5 vagy 6 hétnek kellett eltelni, nem? Az első oltason megmondtak mikor mehetsz a másodikra..
2021. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
#2: Az Astránál 3 hónap, bár az is már rég lejárt :)
2021. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2021. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A SZputnyik, Pfizer pedig 3 hét.
2021. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
51%

Egészen biztos vagyok benne, hogy tájékoztattak téged a második oltás időpontjáról, sőt, még egy kis papírt is kaptál, amin rajta van az első oltás dátuma és a második oltás időpontja.

Amire te szépen nem mentél el, mert a kártyát így is megkaptad, most meg azt várod, hónapok múlva, hogy még hozzád fognak alkalmazkodni és időpontot adni.

Jól lehet, hogy a második oltás napján, amire nem mentél el, a te adag megmaradt vakcinád a kukában landolt, elpazarolva, ugyanis visszahűteni már nem lehet.

Írj erre az email címre, vagy telefonálj (ne most). Esetleg hívd fel a háziorvosodat.

[link]

2021. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Kapnod kellett az elsőn időpontot a másodikra!!
2021. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#2. oltásra azok tudnak időpontot foglalni, akik valamilyen oknál fogva nem tudták felvenni a megadott időpontban a 2. oltást.


Ellenőrizd, hogy az első oltásod helyesen van-e rögzítve az EESZT-ben. Magyar vagy eu-s digitális védettségi igazolványon látszódni kellene, ha gond van. Illetve írj a helyi oltópontnak, hogy ilyenkor mi a teendő.

2021. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja a második válaszoló. A második oltásra megadták az időpontot. Ha nem mentél el akkor kellene hogy adjanak másik időpontot. Lehet valami adminisztrációs hiba.
2021. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!