Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik koronavírus elleni...

Melyik koronavírus elleni oltásnak van a legkevesebb mellékhatása?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választottátok és mik a tapasztalataitok?

2021. okt. 7. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Kaptam 2 kínait, nem volt semmi mellékhatása, de hatása se. Lehet hogy tényleg csak vizet szúrtak belém.

Utána megkaptam a janssent, 3 napig nem tudtam felkelni az ágyból.

2021. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Amelyiket nem adják be annak tuti nincs mellékhatása ...
2021. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyénfüggő. Anyósom és én is kínait kaptunk, neki nem volt mellékhatása, engem kiütött.
2021. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Elvileg a kínai a legjobb. Dupla akkora az esélye hogy abba halsz bele mint a vírusba. Legrosszabb a Pfizer, ott hatszoros szorzó van!
2021. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Rakjuk tisztába a dolgokat:

Egy oltásnak van oltási hatása, ez kb. a karfájdalom, fejfájás, láz, nyirokcsomó megnagyobbodás... Ez azt jelzi (de nem feltétlen szükséges ahhoz), hogy a szervezeted épp azon dolgozik, hogy immunizálja magát covid ellen.

A mellékhatás az, ami nem jó. Pl. az Astrazenecánál a trombózis, egyébként a Janssennél is pont ugyanolyan a mellékhatások kockázata, hiszen mindkettő vektor alapú oltás, csak a Janssen nem került be a hírekbe. Az mRNA oltásoknak (Pfizer, Moderna) talán a legkisebb és legenyhébb a mellékhatások kialakulásának esélye, azon belül is a Pfizernek, de a Moderna sem rossz.

2021. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Különbözö okokból én Johnsont kértem és kaptam még júniusban. Most frissítettem, nem is tudom, hogy mit nyomtak belém, de egyik alkalommal sem volt az ég egy adta világon semmi bajom.
2021. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!