Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik narancssárga dobozos...

Létezik narancssárga dobozos panalgorin?

Figyelt kérdés
Egy online patikában bukkantam rá erre a gyógyszerre,de én csak a kék dobozost ismerem.Fura mert ugyanúgy 500mg-os.Nagyon olcsó volt 232ft/doboz.Na mondom rendelek vagy 5 dobozzal. Már meg is érkezett,mondtam is az egyik barátomnak,hogy,mit rendelte erre ő bogarat ültetett a fülembe,azt mondta,hogy szerinte csak a kék dobozos létezik és hogy ez a gyógyszer receptköteles,így ő nem venné be a helyemben,ki tudja mit küldtek.Na most igaza lehet,vagy mit gondoltok,van a narancssárga dobozos is?Ám a Google-ba találtam,akkor viszont csak van.

2021. okt. 16. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyám a helyi patikában veszi, az is sárga dobozos.
2021. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Én rendes patikában veszem a narancssárgát 10 szemes és ugyanígy 232 Ft.
2021. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire szeditek? Pont ma bukkantam én is rá, de az kék és 1.600 Ft. Egyébként nem receptköteles...
2021. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó,köszönjük szépen a válaszokat.Én úgy tudtam recept köteles.
2021. okt. 16. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Vény nélküli. A narancs/piros dobozos a 10 darabos kiszerelés, a kék pedig 20 db-os kiszerelés. Tehát létezik mindkettő, sőt egy fehér dobozos-csíkos változat is.

A sárga 10-es általában 232-, de van, ahol többért adják.


Lásd itt, összehasonlítva:

[link]

2021. okt. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!