Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Mi lehet az oka?

Mi lehet ez? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hetek óta szédelgek, de nem állandóan jött elő, csak héba hóba. Tegnapelőtt kifejezetten szédültem volt egy kis hőemelkedésem és a fejem pezsget meg fájt. A vérnyomásom kicsit magas vokt de azóta ez elmúlott. Elmentem dokihoz azt mondta piros a torkom (ami egyébként már hetek óta az) és hogy biztos valami vírust kaptam el. Tegnap este úgy éreztem lázas vagyok, a fejem nagyon pezsgett es szédültem de mikor megmértem nagyon meglepődtem mert csak 37.1 volt a hőm. Pedig ki voltam pirulva es tényleg biztos voltam benne hogy 38 felett van. De nem. Ma is gyengének érzem magam, a szédülés ugyanúgy megvan meg a fejfájás. Ami őrítő.
2021. okt. 16. 09:51
 1/2 anonim válasza:
Vashiány esetleg?
2021. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, nem tudom. Hétfőn visszamegyek a dokihoz. Ilyen még soha nem volt. Remélem semmi komoly
2021. okt. 16. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!