Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kolis lányok nektek a nagywc...

Kolis lányok nektek a nagywc dolog mennyire probléma? Nekem nagyon problémás, hogy tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés

Nálunk a mi kolinkba egy emeleten egy wc van, azon belül három fülke. De tudjátok, így egymás mellett egy tömbbe, egy vékony kis fallal elválasztva, alul és felül nyitott szóval ha a melletted lévő akárcsak egy halkat is pukizik, mindent hallasz. Engem ez nagyon stresszel és emiatt nem megy a nagydolog. 3 hete költöztem be, 20 éves vagyok. Hiába hallottam már pisi közben más lányokat ahogy csinálják, nem megy. Eddig úgy oldottam meg hogy mivel a barátommal szoktam találkozni azért 3 naponta kb. náluk elmegyek vécére.


De ezt így huzamosabb ideig nem lehet csinálni mert egyre tőbbször érzem hogy mikor egyetemen vagyok rámjön a hasfájás meg a kakilás...


Tudom gáz kérdés és ne haragudjatok, de muszáj voltam kiírni...



2021. okt. 16. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én erre sajnos csak "enyhítő praktikákat" tudok javasolni, tegyél papírt a vízre jó sokat hogy felfogja a csobbanást, ahogy kijött egy adag már húzd is le magad alatt, hogy ne bűzölögjön annyira. Más most nem jut eszembe.
2021. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Menj el késő este vagy kora reggel, amikor talán nincsenek mások a wcn.
2021. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nem csak a koliban van wc. Az előadók közötti folyosókon stb is van. Vannak félreesőbbek ahová kevés ember jár, illetve olyan időszakok amikor mindenki előadáson van csak neked pl. lyukasórád van. Jóeséllyel tudsz olyan időszakokat találni amikor csak te leszel ott. (bocs, férfiként írom mint tippet)
2021. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Reggel mindig tele van... 😓 Este meg sokan zuhiznak akkor azert.
2021. okt. 16. 12:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy soha nem értettem miért kell ilyen hülye fülkéket csinálni. Semmi privát szférád nincs.
2021. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátod családja nem szokott vécézni és ott pukizni meg nyögni? Vagy esetleg te? Ti a szátokon engeditek ki? Ha napokat visszatartod az lesz a vége, hogy be fogsz szarni. Úgyhogy nyugodtan menj vécére és nyomjad ami a csövön kifér.
2021. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5


Igen, ezt én sem értem... Főleg egy koliban ahol ugye nem jöhet be boldog boldogtalan... Minek kell így kényelmetlenné tenni az együttélést?

2021. okt. 16. 13:25
 8/17 A kérdező kommentje:

#6

Baratomnál szoktam kakilni mint írtam. Nagy a házuk és el lehet úgy vonulni hogy nem gyanakodnak mit csinálok. Bár barátom volt már hogy megkérdezte mi a baj mert nagyon siettettem hogy menjünk már hozzájuk gyorsabban.

2021. okt. 16. 13:26
 9/17 anonim ***** válasza:
és ha éjjel mennél ki? amikor már mindenki lefeküdt? én egy táborban éjfélkor mentem ki
2021. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes hogy a világon mindenki szokott szarni mégis milyen szemérmes mindenki ezzel kapcsolatban. Na most gondolhatod hogy az én napi 3-4 alkalmas nagydolgommal meg eleve olyan kolit választanék ahol megfelelőek a wc körülmények :D
2021. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!