Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőttként hogy tudnám...

Felnőttként hogy tudnám bebizonyítani, hogy diszkalkuliás vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vizsgáltak gyerekként, de nagyon régóta tudom, érzem, hogy valami nem stimmel nálam a számokkal. 6-tól felfelé, vagyis 7-8-9-cel nehezemre esik bármilyen műveletet végezni fejben. tudom, hogy nagyon vicces ez így harmincx évesen, meg ott van a telefonon a számológép, de engem zavar. Szeretnék egy papírt erről, ami igazolja, hogy nekem bizony diszkalkuliám van, mert sosem lehet tudni, mikor kényszerülök rá, hogy bizonyítanom kelljen pl. munkahelyen, vagy bármilyen más, előre meg nem határozható szituációban.

2021. okt. 16. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Cegléden voltunk nevelési tanácsadóban kilencedik én és megállapították a diszkalkuliámat, de a többi tantárgy 3mas 4es volt

Felnőttkent is biztos a nevtanhoz kell fordulni, vagy a haziorvosodat kell megkerdezni, hogy milyen javaslatot tenné rá! Válaszolhatsz!

2021. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kilencedikben*
2021. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


google 1. találata a diszkalkulia megállapítása felnőttkorban keresőszavakra

2021. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Lehet ezzel okoskodni munkahelyen csak éppen a kutyát nem fogja érdekelni.
2021. okt. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Fogja érdekelni a munkahelyet. Ha olyan munkakörben van, ahol hatnál tovább kell számolni (van pár ilyen) akkor oda alkalmatlan lesz, és kirúgják.
2021. okt. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!