Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős fejfájás, szédülés és...

Erős fejfájás, szédülés és piros torok, ennyi a panaszom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ja és hőemelkedés. Voltam dokinál szerinte valami vírus, kaptam rá antibiotikumot. De hogy valami vírus csak abból gondolja hogy piros a torkom. Ilyen módon még nem fájt a fejem és a szédülés is ha ülök, állok akkor szűnni nem akar.
2021. okt. 18. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Kezdődő influenza.
2021. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A doki tudja a dolgát, adott rá gyógyszert, most a te dolgod, hogy szedd és maradj ágyban.
2021. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blue Child ***** válasza:
Covid is lehet-
2021. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kaptál covid elleni védőoltást? Gondolom igen, mert a házi orvosod azért mondhatta azt, hogy "elkaptál valami vírust", és nem a covid betegséget okozó vírust...


Pedig sajnos az oltás nem véd meg a koronavírus fertőzéstől, de az orvosoknak a nagy oltási kampányban derogál beismerni, hogy de, ez az, oltás ellenére is az, covid! Nem csak azért, mert ez sok adminisztrációs munkával jár, hanem azért is, mert az orvosszakmai véleményekkel "szembe menni" nem nagyon mernek, mert leszólják őket!


Pedig ezek a tüneteid nagyon covid gyanúsak!


Én a helyedben sürgősen elkezdeném a vitaminokat és a vény nélkül kapható gyógyszerek alkalmazását, melyek a covid ellen beváltak!


[link]

2021. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam oltást
2021. okt. 18. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!