Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanax egy életen át?

Xanax egy életen át?

Figyelt kérdés

Panikbetegséggel küzdök 2 éve. A létező minden opciòt kipròbáltam hogy ne kelljen gyògyszerekhez folyamodnom ( önfejlesztés, relaxálás, különböző videòk hallgatása, olvasás , sport, kikapcsolòdás) de semmi nem hat a pánikomra. A pábikrohamaim ugyan elmúltak de helyette maradt az állandò szorongás , félelem , társult hozzá agora fòbia, megőrüléstől, önkontroll elvesztésétől valò fêlelem. Jelenleg antidepresszánst szedek két hete. Fél szemet szedek escitaloprambòl de nem hat, vagyis hat mert kevésbé szorongok de viszont helyette rengeteget fáj a fejem és olyan semmiennek érzem magam mintha nem is én irányítanám a testemet.

Xanaxbòl ritkán veszek be mikor már nem bírom de az mindig segít. Tudom hogy hosszú távon nem lehetne szedni mert hozzá szokás alakul ki és egyre több kell majd belőlle de azért szeretném megkérdezni hogy van itt olyan esetleg aki xanaxot szed már régebb òta?



2021. okt. 18. 18:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Roncsolja a memóriát sajnos nagyon.
2021. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Keress egy jó pszichiátert aki diagnosztizál és beállítja a gyógyszereidet! A testvérem egy roncs volt, amióta rendes adagban kapja a megfelelő gyógyszereket,azóta teljes életet él és hamarosan el is hagyhatja őket. Kérj segítséget,mert tönkreteszed magad!
2021. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem szabad. Átmeneti megoldásként jó. De pszichoanalitikus segít.
2021. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nehezen de megtaláltam a megfelelő pszichiátert akihez majd járok pszichoterápiára is de egyenlőre nagyon magam alatt vagyok pláne így hogy nem hat az antidepresszáns, legalábbis nem erre számítottam hogy olyan leszek tőlle mint aki totál másnapos. Ez az érzés valahogy nem kell inkább akkor nem szedek gyògyszert.
2021. okt. 18. 18:49
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha normális orvosaid vannak.l, fokozatosan le szednek a gyógyszer ről. Sok erő kell részeiről is. Én az első kisfiam elvesztésénél átéltem. A férjem nem vigyázott rá. Egyszer bíztam csak rá....
2021. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj. Ez átmeneti megoldás. De rossz. Ha a pszichiáterek egy életen át xananax-szal tömeg, akkor nem jó dokid van.
2021. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem akarnak Xanaxal tömni. Én terveztem el hogy milenne ha azt szedném de még szerencsére nem vagyok függő.. néha néha max heti 2 x veszek be esténként egy 0,25-öst. Most az a baj hogy elkezdtem szedni egy antidepresszánst Escitalopram-Sandozt, két hete szedek 5mg-ot de nem érzem jòl tőlle magam, két hete szedem de most kezdtek el előjönni a mellékhatások és olyan vagyok tőlle mint egy másnapos...
2021. okt. 18. 19:15
 8/21 Blue Child ***** válasza:
Nem, lehet, hogy kettő életen át, újjászületni is lehet elvileg. :)
2021. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsò előtti nagyon sajnálom ami veletek történt ezt nem lehet feldolgozni, én is elvesztettem a babámat 14 hetesen szerintem én akkor ott nagyon megtörtem.
2021. okt. 18. 19:17
 10/21 A kérdező kommentje:
Micsoda ? Milyen újjá születés?
2021. okt. 18. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!