Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igy beadhato a covid oltas?

Igy beadhato a covid oltas?

Figyelt kérdés
A ferjemnel hpv virust diagnosztizaltak szemolcsokkel.En kaptam vedooltast meg az iskolaban ellene de jovohonapban megyek egy tesztre.Be szeretnenk venni a covid oltast a ferjem a hpv mellet allergias bizinyos etelekre es antibiotikumokra mi a velemenyetek igy be vehetjuk az oltast?En felek az oltastol elegge nem tudjuk mi tevok legyunk a virustol is tartunk nekem emellet pcosem van es probalkozunk a babaval.Elorre is koszonom a valaszokat en 26 ferjem 34

2021. okt. 19. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a háziorvosodat?
2021. okt. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt aztán szakemberek válaszát fogod látni. Inkább beszélj orvossal (keress egy jó fej orvost), hogy mit ajánlana. És kész.
2021. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lessz csak kivancsi vagyok a velemenyekre es romaniaban elunk szoval jo fej orvost nehez lessz talalni itt most mindenki csak papolja hogy oltas oltas nem igazan erdekli oket mi bajod van
2021. okt. 19. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges. Úgyis a orvosnak fogsz hinni. Ha itt meg mást olvasol akkor kételkedni fogsz az orvosban?
2021. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En mar senkinek nem nagyon merek hinni itt a meszarlas megy a korhazakban anyosomat is majdnem eltettek labalol szerencseje hogy visszautasitotta a kezelest igy helyrejott mig kapta a gyogyszereket oxigenre szorult a korhazban miutan visszautasitotta a kiserleri gyogyszereket mert minden nap mast kapott rohamosan jott helyre
2021. okt. 19. 09:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!