Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit éreztek (mind lelkileg,...

Szabó.Jani kérdése:

Mit éreztek (mind lelkileg, mind testileg) amikor kezd hatni a Rivotril?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik orvosi rendelvényre szedik. Mind a reggel bevett gyógyszer keltette érzések, mind az alváshoz bevett gyógyszer keltette érzések érdekelnek.

2021. okt. 19. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem orvos írta fel de 2 mg hatóanyagú gyógyszer bevétele után nem gondolkodom semmin és kb 6 óran át hat. Nem stresszelek, nem érdekel senki és semmi, nem gondolkodom semmin, nem tervezek csak vagyok. Munkat végezni lehet tőle bár nagyon eltompít, és emlékezetkiesést okoz nalam. Este sosem vettem be, csak délután vagy délelőtt.
2021. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Még annyi hogy egy sört se szabad rá meginni, mert az alkohollal pont hogy az a hatása hogy felidegesít, kifordul magából a személy és percenként ismétli magát mert elfelejti hogy arról már beszélt. Nyilván másnap sem emlékszik semmire ha alkohollal keveri.
2021. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En kisebb adagvan szedtem. 2x0,5 mg, rövid ideig 3x0,5 mg. Enyhe nyugtató hatása volt és álmosított. A végen már nyugtató hatása szinte alig volt.
2022. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!