Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megőrüléstől valò félelem?

Megőrüléstől valò félelem?

Figyelt kérdés
Annyira szörnyű érzés mikor az ember teljesen eltávolodik magátòl, fél a megőrüléstől, fél hogy elveszti maga felett az irányítást, mintha nem is önmaga lenne, vagy nem is én irányítanám magamat. Pánikbeteg vagyok, kevert szorongásos tünetekkel nemrég òta szedek még antidepresszánst. Pánikbetegek , szorongòk, nektek is voltak hasonlò érzéseitek? Mit lehet ez ellen tenni? Ugye nem fogok megbolondulni?

2021. okt. 20. 07:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Szeintem igen .
2021. okt. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz .
2021. okt. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Most kezdem majd jövőhéten a pszichoterápiát.
2021. okt. 20. 08:06
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor segit a szakember.
2021. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bízom benne. :)
2021. okt. 20. 08:19
 6/17 A kérdező kommentje:
De nyilván ez egy hosszabb folyamat lessz. Azért is tettem fel itt kérdést hogy ugye ezt csak a szorongás teszi velem?
2021. okt. 20. 08:20
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz ne aggódj,sajnos ez egy hosszabb folyamat. A gyógyszer nekem sajnos csak 5 hét múlva kezdett el hatni és emelni is kellett szóval hosszabb. idő volt mint másoknál.

Nagyon nehéz és borzasztó ez a betegség,aki benne van az érti igazán.

Kitartást kívánok,ne feledd el fog múlni.

2021. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Te is átélted ezt?

Annyira jò hogy írtál most kicsit megnyugtattál :)

Ezer hála neked!!!

Te mit szedsz / szedtél ha megkérdezhetem?

2021. okt. 20. 08:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen én is átmentem ezen,vagyis inkább úgy írom a gyógyulás útjára léptem de még vannak visszaesések.

A szorongás rengeteg tünetet képes okozni,a lelki,mentális és testi tünetekért mindért felelős lehet. Gyakori a megőrüléstől való félelem sajnos, de fontos,hogy tudatosítsd magadban azt,hogy nem fogsz megbolondulni.

Én jelenleg Escitilt szedek napi 20 mg-ot és mellé kiegészítésnek Rivotrilt

2021. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Megpròbálom tudatosítani hogy nem fogok megőrülni csak nagyon nehéz sajnos, mintha elvesztenem az irányítást magam felett pedig tudom valahol legbelül hogy ez nem fog bekövetkezni de akkor is fêlelem keltő.

Én jelenleg escitalopramot szedek 10mg-ot de még csak két hete. Egy hétig fél szemet szedtem, most 2 napja szedek egész szemet. Remélen segíteni fog mert nagyon elvagyok keseredve :(

2021. okt. 20. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!