Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Karantén. szerintetek ez...

Karantén. szerintetek ez igazságos?

Figyelt kérdés

már majdnem 10 napja karanténban vagyunk az édesanyámmal.

ő egyértelműen tőlem kapta el a vírust. nála már az első teszt pozitív volt, míg nálam, csak a. harmadik pcr teszt mutatta ki a vírust, amit most, szerdán csináltak, viszont én már 14 napja vagyok rosszul, vagyis már akkor covidos voltam. nem vagyunk beoltva. még 10 nap karantént rendeltek el, ami azt jelenti, hogy 20 napig nem léphetünk ki itthonról. mi a véleményetek

????



2021. okt. 21. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen. Hová mászkálnál, hisz másokat is megfertőznél, mint édesanyádat. Ki fogod bírni, sokan kibírtak már 20 napot a seggükön. Pláne úgy, hogy még rosszul is vagy.
2021. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
47%
Az, hogy oltassátok be magatokat.
2021. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Pozitív vagy és fertőzöl. Mi azon a meglepő, hogy nem mehetsz mindenfelé és szórhatod szét azt a szart? Nem az számít, hogy hány napja szívsz, hanem hogy fertőző vagy-e vagy sem.
2021. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már nem vagyok rosszul. szóval lejár a karantén, az eredeti, holnap után. az elején voltam szarul. anyukám is jól van már, csak a gyorsteszt nem mutatta ki nálam, s későbbre sikerült megrendelni a pcrt.
2021. okt. 21. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
De fertőzöl, tehát nem mehetsz ki. Nem olyan bonyolult ez....
2021. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De az eredeti karantén holnap után, azaz szombaton járna le.

csak a fasza gyorsteszt, az első nem mutatta ki. nem fogok fertőzi.

2021. okt. 21. 18:15
 7/11 anonim válasza:
26%
Én meg nem találok sehol egy beteget… jó lenne már elkapni ezt a vírust. …
2021. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerdán is covidos voltál, akkor szombatra nem párolog el. Következményei is lehetnek ha elmentek otthonról, ki lehet bírni. Nem csak könyvek léteznek már.
2021. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Nem fogok fertőzni." Aha... Csakhogy ezt nem te befolyásolod. Mégis mi lenne erre a garancia? Éppen elég, hogy két percre levedd a maszkod, tüsszents egyet, és a melletted levőt már meg is fertőzted.
2021. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kussoljatok lmaoo
2021. nov. 7. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!