Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma kaptam meg a covid 19...

Ma kaptam meg a covid 19 elleni oltást. Elmehetek attól ma edzeni?

Figyelt kérdés
Edzőterembe járok edzeni minden nap, ma viszont megkaptam az első oltást (pfizert kaptam). Nem érzem magam rosszul, a fejem fáj kicsit. Elmehetek edzeni, vagy ajánlott inkább itthon maradni ma már? (18 éves lány vagyok, ha számít valamit)
2021. okt. 22. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem tenném, a szervezetednek elég megterhelés az oltás, ne eröltesd magad pluszban.
2021. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
En modernat kaptam meg nyáron, de miután megkaptam, nekem már az nap jelentkezett a kar fájdalom, illetve kisebb gyengeség,szerintem maradj otthon,ahogy az előttem lévő írta,elég megterhelés az oltás a szervezetednek.
2021. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben 1-2 napig nem edzenék, ha ma kaptad. Nem tudhatod, milyen válaszreakció jelentkezik. Lehet, hogy semmi (de írod a fejfájást), az is lehet, hogy megúszod ennyivel. Inkább hagyd ki.
2021. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár napot inkább hagyj ki. Nem hinném hogy komoly bajod lenne ha edzenél, de ilyenkor biztos jobb a szervezetnek ha kicsit pihenhet.
2021. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor ma kimarad😊
2021. okt. 22. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napot hagyj ki
2021. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Amit csinálsz, azt izomdiszmorfiának hívják.
2021. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!