Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki volt már benőtt köröm...

Aki volt már benőtt köröm panasszal gyógypedikűrösnél, annak mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert többen mondták, hogy jobb, mint a sebészet. Én augusztusban a jobb lábujjammal voltam, a ballal is el kellene menjek, de félek már a sebészettől, nem volt egy kellemes élmény. A gyógypedikűrös fájdalommentesen dolgozik? A beavatkozás után igényel a láb pihentetést? Augusztusban beteg szabadságon is voltam, nem igazán tudtam járni utána, jelenleg sajnos azt most nem tudnám megoldani...

Köszönöm szépen a segítséget!


22/L



2021. okt. 24. 05:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Kik mondják, hogy jobb, mint a sebész? A pedikűrösök, akik 3-4 hetente pénzt csinálnak belőle? :D


A férjem is inkább a pedikűrösömhöz jár el 3 hetente 4 rugóért, minthogy megműttetné a francba. Tehát mindig visszanő a bőrbe, a pedikűrös pedig kivágja. Van hogy fájdalmas, van, hogy kevésbé az. Én tuti nem csinálnám ezt, a hosszútávú megoldást választanám.

2021. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, ismerősöktől hallottam. Van, akinek sebész után is visszanőtt, és a gyógypedikűrös kezelte ki, legalábbis nekem így mondták.

Köszönöm a választ.

2021. okt. 24. 11:46
 3/8 anonim válasza:

kettes válaszoló

a sebészeten 2011 be voltam lézerrel sét égették a körmöt körömágyat mindent ahogy elment az injekció olyan fájdalmam volt hogy belázasodtam. és ugyan ugy vissza be nött. pedikürös szokta megcsinálni a mai napig kb 3 havonta

2022. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, 3 havonta? A köröm sokkal gyorsabban nő, nincs olyan körömbenövéses panasszal élő ember, akinek 3-6 hetente nem nő be.
2022. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
jo akkor én nem ember vagyok
2022. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akit még érdekel, gyógypedikűrössel kezeltettem a körmöm, és nagyon szépen meggyógyult :) Havonta járok hozzá.

A sebész után ugyanúgy visszanőtt a körmöm, csak ideig-óráig oldotta meg a problémám.

2022. febr. 9. 23:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ki tudtam magamnak vágni, persze azért pár napig gyulladt volt. Nagyon fájt, gennyedzett is mielőtt kivágtam. Azóta nincs benőve, csak laposan nő az a fele nem íves mint a másik oldalon.
2022. márc. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, akkor gyakorlatilag maradandó sérülést okoztál a körömlemezen, és a körömágyban. Örülhetsz, ha ezzel a "laposan nő" dologgal megúsztad.
2022. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!