Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandula kivétel után vagyok....

Mandula kivétel után vagyok. Baj van (szerintem). Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Kivették másfél hete a mandulám. Nem tudok normálisan beszélni. Nagyon orrhangom van, és úgy raccsolok mint Sólyom László. Eddig is raccsoltam kicsit, de most nagyon. Mitöl lehet ez? El fog múlni? És ha igen, akkor mikor?
2010. szept. 2. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha figyelsz, nemsokára visszaáll a régi "rend". A manduláid kioperálásával megváltozott a levegő áramlása az orrodban és a garatodban, ez okozza a vicces orrhangot.


A raccsolásra nincs más ötletem, minthogy idegességedben, zavarodban raccsolhatsz talán jobban, mert a raccsolásnak semmi köze a mandulákhoz, az egy egyszerű szájüregi hangképzési hiba, logopédus segítségével és sok gyakorlással korrigálható.

2010. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. szept. 2. 21:35
 3/3 A kérdező kommentje:
további tippeket várok!!
2010. szept. 3. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!