Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki volt már itt covidos?...

Van aki volt már itt covidos? Ha igen hogy élte meg és milyen volt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam. A karantén kőkemény volt, lakásban lakunk. 2 alsós gyerekkel voltam itthon. Kicsi elsős volt, nagy negyedikes. Férjem lent ragadt karanténban a balatoni nyaralóban. Azt hittem, hogy megbolondulok. Tanulás, főzés, plusz féltem, hogy nehogy nagyon beteg legyek, vagy elkapják a gyerekek. 5 napig nem éreztem szagokat, 1 napig köhögtem és ennyi. Lelkileg nagyon megviselt.
2021. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tavaly karácsonykor. Kb. 1 hétig tartott. Nagyon fáradt és álmos voltam, nem tudtam dolgozni. Az elején fájt a torkom, hasmenés, hőemelkedés (37,5 volt a max). 1 napig nem éreztem ízeket és szagokat. Nekem vannak alapbetegségeim, a korona az lófütyi azokhoz képest.
2021. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, tavasszal. Pár nap hőemelkedés és orrfolyás. Szokatlan tünet volt nekem a folytonos gusztustalan klóros vegyszerszag-érzés, a páromnak meg kiütései lettek.

Igazából a legjobban az viselt meg, hogy egész nap csörgött a telefon meg írogattak-hívogattak az aggódó rokonok, miközben dolgozni próbáltam volna. :D

Maga a karantén nekünk kellemes volt, végre kipihenhettük magunkat, el tudtuk intézni az ezer éve halogatott otthoni teendőket, nem kellett menni sehova.

2021. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem volt rosszabb mint egy sima megfázás. És jobb átesni rajta mint oltatni aztán az oltás után átesni mert akkor nagyon legyengül a szervezet, valamint az ér és keringés rendszeri betegekre pedig akár halálos is lehet az oltás.

Egészséges táplálkozás C és D vitaminok, mozgás a kulcs.

Mindenkinek jó egészséget!

2021. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ez butaság, napokkal az oltás után estem át a betegségen, semmi komoly bajom nem lett. :D

2021. okt. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%

#5

Bocsi nem akartam általánosítani, természetesen nem szabályszerű hogy az oltás utáni covidtól bajod lesz. Csak sok ilyen eset volt amerikában és mivel én is ismerek ilyet elhiszem ezt a hírt, ezért úgy gondolom nem éri meg kockáztatni..

Valalmint azt is bizonyították már amerikai orvosok hogy a mutálódott vírus az oltottakban alakul ki.

Édasanyámnak megmondta az orvosa hogy mivel szív és érrendszeri beteg valószínűleg bele halna az oltás mellékhatásaiba. És ezt is elhiszem mert a vakcina kicsi vérrögöket képez mindenkinél.

Ettől függetlenül persze mindenkinek maga döntése, csak az nagyon bosszant hogy nem tájékoztatják az embereket.

2021. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!