Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak kutatások arról, hogy...

Vannak kutatások arról, hogy 2 mRNS-es vakcina után 3.-iknak milyen oltás a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés

Interneten kb. semmit nem találtam erről, természetesen angolul kerestem, de csak ilyen hírcsárda jellegű, okoskodó cikkekre bukkantam, ahol önjelölt újságírók vagy háziorvosok megpróbálják megmondani a tutit.


Arra vonatkozóan, hogy 2 vektoros vagy 2 elölt vírusos után mRNS-es kell, arról rengeteg szakmai cikk van. De arról, hogy 2 mRNS után mit ajánlanak semmi.



2021. okt. 29. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Olyan friss még a dolog, hogy semmit sem lehet tudni. Egyébként az egyéb oltásokat illetően sincs gyakorlatilag tudományos igényű felmérés. Talán nem véletlenül, ugyanis éveken át utánkövetni a beoltottakat majd elemezni az eredményeket, ezt senki nem finanszírozza. De ez szinte minden dologgal így van, a műanyagok "feltalálása" óta csak pár évtizede kezdett mindenkit érdekelni a lebomlásuk hiányossága miatt bekövetkező környezetszennyeződés és az emberi egészségre kifejtett negatív hatás. Ha van valami detektálható pozitív hatás, azt felnagyítják és a negatív hatásokkal csak később kezdenek el érdemben foglalkozni, addig csak akadékoskodásnak veszik.
2021. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Semmi tudományos alapja nincs, szépen kikisérletezik az oltásért sorbaállókon, akik csak darab-darab, egy szám a statisztikában, a valós következmények pár év után esetleg fényre derülnek , de inkább ellesznek tusolva szépen, ahogy az lenni szokott.
2021. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!