Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az egész napos...

Mi lehet ez az egész napos erős légszomj?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és az alábbi gondom akadt:

Majdnem egy hete érzek egy erős légszomjat, azt érzem levegőt kell vennem de nem tudok elég nagyot. Akár ülök, fekszem, vagy állok. Van hogy erős ásítással próbálom csillapítani, de az iskolában is nehezen tudok figyelni e miatt. Van hogy erősebb, van hogy gyengébb de egész nap fennáll. E mellett ma erős tompa fejfájásom volt, illetve véres volt a köpet a számból. Nem érzem azt, hogy bármim fájna, csak egyszerűen nem tudok elég nagy levegőt venni.

Amik esetleg számíthatnak ezen kívül:

A június eleji laboreredményem teljesen rendben volt.

Pár hete egy asszimetrikus kemény csomót találtam az állcsontom alatt, de a magyar egészségügynek köszönhetően leghamarabb januárra kapok UH időpontot.

Hamarosan allergiavizsgálatra is megyek hosszan tartó el-eltűnő orrfolyás és ajak/szem szárazsággal.

Szóval az orvosok nem feltétlen tudnak nekem valami hamar segíteni, addig is hátha meg tudja valaki mondani mi lehet a probléma.

A válaszokat előre is köszönöm!


2021. nov. 2. 17:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és nem dohányzom.
2021. nov. 2. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Pcr teszt
2021. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És június nem most vokt
2021. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!