Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másfél hónapja csináltattam...

Másfél hónapja csináltattam köldök piercinget..Valaki tapasztalt már ilyet? (Több lent!)

Figyelt kérdés

Semmi baj nem volt eddig nagyon szépen gyógyult, már nem is fájt egyáltalán. Eddig leggingseket hordtam mert a farmer nyomta, 2 napja farmert vettem fel abban bízva hogy mostmár nem fog fájni ha nyomja. Nem is fájt, de beleakadt a gombja és mikor felálltam megrántódott a pc. Nagyon fájt. Olyan most mintha a már belül nagyjából képződött bőr leszakadt volna és az elsó lyukon kijött az a bőr darabka. Azóta érzékeny és fáj :(

Valaki járt már így? Mennyi idő mire újra “begyógyul”? Valami hasznos tipp?

Aki szúrta azt mondta tegyek rá továbbra is betadint, es hordjak újra csak laza nadrágokat.



2021. nov. 3. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felszakadt a seb. Én az octoniseptet ajánlom betadin helyett , napi 2-3 x is be lehet vele fújni a sebet. A köldök piercing nagyon lassan gyógyul végleg ,nekem legalább fél év volt míg teljesen meggyógyult.
2021. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
egy kép?
2021. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Képet nem tudom hogy kell csatolni :/
2021. nov. 3. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1 évig volt nekem is. Tényleg piszok lassan gyógyul, és ha megrántod véletlenül, az maga a pokol :D

Én is jártam így, csak aztán annyira elvékonyodott a bőr felette, hogy a végén egy fürdésnél kiszakadt teljesen.

Az octeniseptet viszont melegszívvel ajánlom én is, az összes piercingemet azzal kezeltem.

2021. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kép jó lenne, itt tudsz feltölteni mobilról is.

[link]

2021. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2021. nov. 4. 00:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Így néz ki, tehát belülről a lyukból kijött egy kis bőr, kiszakadt :/
2021. nov. 4. 00:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért fertőtlenítsd le néha, nem tudom mit ajánlottak de nem árt.
2021. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!