Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kínos és kellemetlen! Hogyan...

Kínos és kellemetlen! Hogyan lehetne eltüntetni egy szemölcsöt, ami az orromban nőtt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja éreztem, hogy valami nem stimmel az orromban, többszöri papirzsepis fujas után is ott volt az érzés, hogy van valami. Akkor láttam utána tükörben, hogy valami szemolcs kezdetleges dolog nőtt, gondoltam majd elmúlik. Azóta csak nőtt, egyelőre esztétikai és légzési problémákat nem okoz ez a lógó szemolcs, de úgy érzem most, csírájában kellene elfojtani a dolgot, de fogalmam sincs, hogy egy orrban, ami azért érzékeny terület, hogyan, milyen módszerrel lehet eltüntetni :(
2021. nov. 5. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész Fül-orr-gégészetre, megoldják.
2021. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább fibróma lehet.
2021. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyanyáink módszere bevált, cérnával elkötöttem, két nap múlva tőnél leszáradt. :)
2021. nov. 9. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!