Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Mi segítene rajta?

Mitől lehet? Mi segítene rajta?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete sokszor úgy érzem mintha hasmenésem lenne kutyorog is a hasam. De mégis inkább szorulást tapasztalok sokszor. Volt pár nap amikor semmi bajom nem volt két napja viszont újra ezt tapasztalom. Mi lehet rá a megoldás? Tapasztalt már valaki ilyet?

2021. nov. 7. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok vizet, rostos zöldségek és gyümölcsök napi szinten. Ez segíteni fog.
2021. nov. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én gyógymasszőr vagyok, és meg tudnám oldani a problémát, mivel tanultam olyan hasmasszázst, ami kihajt belőled mindent. De azt csak kifejezett orvosi utasításra/felügyelettel lehet végezni. Mert ha például van egy bélelzáródás, amit te még nem tudsz, akkor perforálhat a masszázstól, ezért kell orvosi utasítás. Enyhe mélysimításokat próbálhatsz végezni magadnak a vastagbél lefutásának irányában, tehát a hasad jobb alsó sarkától felfelé, a rekeszizom alatt balra, és a bal oldalon lefelé haladva.
2022. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!