Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon mikor lesz...

Magyarországon mikor lesz megint Szputynyik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy első 2 oltásnak Pfizert kaptam. És mind2-től nagyon rosszul lettem. Meg olyat halottam, hogy a Szputynyik a legbiztonságosabb vakcina rövid és hosszú távú mellékhatásokbol ami a vírus ellen is eléggé hatékony. A kínai is jó de az lepkefing. A másik meg az, hogyha az mrns vakcinát keverném vektorral az még nagyobb védelmet ad. Bár hamarabb is döglök meg szerintem.

2021. nov. 12. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs tervben, úgy tudom... :( Amúgy én kaptam már Pfizert és Szuptnyikot is, talán Pfizernél volt nálam kisebb a mellékhatás, de egyiknél sem volt vészes. Ha kicsi mellékhatásra vágysz, a kínait javaslom.
2021. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem reprezentatív, de nálunk a családban sokkal magasabb az ellenanyagszintje azoknak, akik pfizert kaptak, mint azoknak akik szputnyikot.

Amúgy én is úgy tudom, hogy nem terveznek több szputnyikot beszerezni.

2021. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!