Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor fog leesni a lábujjamról...

Mikor fog leesni a lábujjamról a köröm?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete feltűnt, hogy a nagylábujjamon a köröm alja fehéres. Most ez a rész úgy a köröm feléig ér. Jó párszor sikerült belerúgnom pl küszöbbe. Így betudtam annak, hogy amiatt van.

Megnéztem közelebbről, a körömágyamnál alig csatlakozik a köröm, látványosan mozog rajta, és piszkosul fáj, ha megnyomódik.

Várhatóan mikor esik le magától? Vagy menjek vele orvoshoz, ne várjam meg? Ha orvoshoz kell mennem, hova érdemes? Pl kórház?



2021. nov. 13. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvoshoz is mész, lehet ő is lekapja nyílván szakszerűbben. Nekem az ujjamról vált le a felénél, azt simán levágtam. Ha nem akarsz orvoshoz menni próbáld áztatni meleg vízbe hátha lejön magától. (Szerintem bőrgyógyászhoz kell)
2021. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod ,hogy az új növekvő köröm lenyomja,akkor orvos.

A sebészet,és nem a bőrgyógyászat.

2021. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 grafno ***** válasza:
100%

Volt amikor stoplisban kapott egyett

nagylabujjam és 1ev volt mire az új köröm lenyomata a régit. Kalapáccsal ravertem vagy a kocsi ajtót racsuktam akkor pár hét kellett.

2021. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!