Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a fejemen pikkelysömör van...

Ha a fejemen pikkelysömör van akkor mit használjak rá, amitől gyorsan és jól elmúlik?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.
2007. dec. 28. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Menj el bőrgyógyászatra.
2007. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
mindenképp menj el bőrdokihoz! ő megnézi, és megfelelő oldatot, vagy sampont ír fel! Nekem is vol, és én is külön oldatot kaptam, amit a patikusok kevertek ki. Használtam előtte neutrogena t-gélt, de nm használt igazán. Legjobb ha megmutatod orvosnak és ő majd talál rá megoldást!!Jobbulás!
2007. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is ez a gondom.

Javallották, menjek el Párizsba, ott élt egy orvos. A találánya túlélte. Magyar neve nyaktiló! Véglegesen megoldja a problémánkat! :)

2008. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Detrgens Sulfuratum sampont használok(gyógyszertári)és dermovate oldatot, amit bőrgyógyász ír fel!
2008. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nekem is Detergens Sulfuratum van és a Diprosalic csepp volt eddig még a leghatásosabb. Mindkettőt bőrgyógyász írta fel.
2008. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

nekem is a fejbőrőmön van,változik a kiterjedése,mindenféle szerrel kezeltem-amit bőrgyógyász irt fel-,de tünetmentes nem lett.Szerintem minden létező dolgot elolvastam ezzel kapcsolatban,mostanra elfogadtam, hogy ezzel együtt kell élnem,legfeljebb csillpitani lehet a tüneteket.Eddig a legjobb hatást azzzal értem el,ha jó zsiros krémet kentem rá,pár óra múlva a felpuhult pikkelyeket könnyen eltávollitottam.(utána alapos hajmosás!)Na igy kb.3-4 napig elvagyok.

Ja,és stressz hatására nekem fokozódik.

2009. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sulfokoll sampon
2009. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
t-gel nekem se ért semmit. orvos irt fel oldatot,amit ő állitott össze,, az jó rá
2009. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Mindenféleképp menj el dokihoz, mert a legtöbb gyógyszer receptköteles!
2009. szept. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!