Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányás - hasmenés vírus?...

Hányás - hasmenés vírus? Tegnap óta tart, kezdődik a hányinger, én viszont borzasztóan félek a hányástól, annyira megterhelő és rossz, nagyon rosszul vagyok, ha arra gondolok, hogy hánynom kell?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? A legrosszabb dolog a világon, és félek hányni
2021. nov. 19. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Helicobacter lesz. Az okoz ilyeneket.


Édesgyökérből teát főzzél, és tegyél bele gyömbért meg fahéjjat!


Csak teázz egy félnapig, és néha rágcsálj szegfűszeget!

2021. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Hányni senki sem szeret. Nyilván nem kellemes.


De például tisztán emlékszem, hogy amikor influenzás voltam pár éve, feküdtem az ágyban, forgott a világ. Hánytam, de nagyon semmi se jött fel, 2-3x összehúzódott a gyomrom és ennyi. De utána mintha kicseréltek volna, nagyon jól lettem.


Szóval én csak azt mondom, hogy kellemetlen érzés, de lehet pont ennyi kell a szervezetednek ahhoz, hogy jobban legyél. Küzdesz egész nap hogy ne hányj, a szervezetedben pedig benne van amit nem akar, ki akar lő ki, te pedig ez ellen ágálsz. Fogj egy tálat, engedd el magad és hányj. Utána hidd el, sokkal jobban leszel.

2021. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Első: ez nem lehet helicobacter szerintem, az gyomorfekélyt okoz, inkább norovírus

2021. nov. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!