Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen akinek...

Én vagyok az egyetlen akinek a maszkviseles orrfolyast okoz? Miert lehet ez a problemam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok maszkellenes. Mindig betartom ahol kell az aktualis szabalyokat. Farasztonak talalom a covid kerdeseken valo duhongest. DE. Az a problemam hogy ha felteszem a maszkot olyan leszek mint egy nathas aki meg van fazva es folyton orrot kell fujnom. A maszk nelkul semmi bajom.Nem olvastam ilyen problemarol sehol. Valakinek valami otlet?

2021. nov. 21. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Próbáltad már másik (fajta) maszkkal? Ha azt a moshatót használod, akkor válts egyszer használatos textilre, ha meg azt használod, akkor próbáld ki az FFP2 típusút.
2021. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Én azt mondanám, hogy valószínűleg allergiás vagy a maszk valamelyik összetevőjére. Esetleg nagyon poros környezetben volt előtte a maszk, és porallergiád van. Azt javasolnám, hogy próbálj ki többféle anyagból készült maszkot. Pl ha a textil maszknál jön elő, akkor sebészit, van KN95-öt.
2021. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet,hogy allergiás vagy rá.Nálam forditott a helyzet,ha a maszk rajtam van nem érzem,hogy allergiás vagyok.

Milyen fajta maszkot hordasz?

2021. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Elhatárolódási konfliktus. Biologika, nézz utána. De úgysem érted...meg megoldani sem fogod tudni.
2021. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Milyen fajta maszkokat próbáltál eddig?
2021. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenfele maszkot probaltam mar. Tobbfele textilt es tobbfele egyszer hordhatot is.
2021. nov. 21. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Én köhögök,öklendezek tőle,ha az orromon van.
2021. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott töle
2021. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőmnek is hasonló a gondja. Neki az segít, ha kb. negyedóránként cseréli a maszkot, hogy mindig teljesen száraz legyen az arca felől.
2021. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekemis.


A bakteriumok miatt van.

2021. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!