Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covidos vagyok, emailban...

Covidos vagyok, emailban határozatot nem kaptam, le kell töltenem a házi karantén rendszert?

Figyelt kérdés
Pénteken telik le a 10 napom.
2021. nov. 22. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

senkit nem érdekel már. vagy csak nincs rá ember.

se hozzám, se ismerősökhöz nem jött senki. karantén alkalmazás mondjuk nem jutott eszembe, mondjuk akkor se töltöttem volna le ha igen. amúgy nem kötelező letölteni.

2021. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Illő lenne, de ellenőrizni már nem ellenőriznek szerintem. Ugye itt jön az egyéni felelősség, amit amúgy mindenki le.zar... Nem csak most, Covid előtt is olyan természetes volt mindenkinek, hogy elmegy dolgozni úgy, hogy taknya-nyála egybefolyik és annyit mond, hogy ez csak egy nátha, aztán szépen végigfertőzte a csak náthájával az egész munkaközösséget amiben volt.


Ha minimális felelősségérzeted van, akkor letöltöd, ha meg nincs, akkor úgyis szarsz arra hogy mit írnak itt, nem ülsz meg a valagadon és mész amerre látsz.

2021. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Minek töltse le? Határozat nélkül úgyse tudja semmire használni…
2021. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

#7

Ok haver látom nálad komoly szövegértelmezési problémák vannak, de azért megpróbálom újra. Előtte húzd ki a fejed a seggedből, akkor nagyobb esély van rá, hogy felfogod amit írok. OK?


A kérdés ez volt:

"Covidos vagyok, emailban határozatot nem kaptam, le kell töltenem a házi karantén rendszert?"


Erre elmondtam, hogy minek töltené le, hiszen ha nem kapott határozatot NEM TUDJA HASZNÁLNI A PROGRAMOT.


Mégegyszer:

NEM

TUDJA

HASZNÁLNI

A

PROGRAMOT!!


Felfogtad?


Hiába tölti le, nem fogja tudni használni, mert nem lesz érvényes a regisztrációja, csak ha van határozata.


"Erre válaszoltam, hogy mondjuk azért, hogy ne fertőzzön meg mást."


És attól nem fog megfertőzni mást mert egy HASZNÁLHATATLAN program a telefonján van? Bazzzzzmeg, ennyire nem lehetsz gyökérállat.


Természetesen maradjon otthon, szigetelje el magát, mert AKKOR nem fertőz meg mást. De az alkalmazást


NEM

TUDJA

HASZNÁLNI.


Kőfejtőbe meg a két felmenődet kellett volna elküldeni, akkor talán... Na már mindegy, megtörtént.

2021. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#8


"A kérdezőt az érdekli, hogy ellenőrzi-e valaki azt, hogy karanténban van vagy sem, nem az idióta HKR rendszeredről meg az appodról érdeklődött. Sok eszed van, komolyan."


Segítek neked is:

A Házi karantén rendszer egy alkalmazás neve. Ezt kérdezi a kérdező, hogy le kell-e töltenie...


[link]


Olvassatok, hátha sikerült felfogni a kérdést.

2021. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!