Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyaki gerinc röntgen hogy zajlik?

Nyaki gerinc röntgen hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Holnap mennem kell, de még sosem voltam ilyesmin és mivel mostanában nagyon türelmetlenek és agresszívek a dolgozók itt nálunk, így attól tartok ha nem tudok mindent akkor velem is úgy beszélnek majd, mint sokszor másokkal. Ezt szeretném elkerülni, nem lecseszésért akarok menni. Gondolom le kell vetkőznöm felülről teljesen, a melltartómat is le kell vennem? Illetve én hordok egy nyakláncot és van egy piercing az orromban, ezeket is le kell vennem? A piercinget a maszk miatt nem látják majd, ezért nem tudnak szólni, hogy vegyem ki, ezért kérdem, jobb tudnom, hogy kivehessem. Mennyi idő a vizsgálat?

Bocsánat, hogy hülye vagyok. Köszönöm a válaszokat előre is.



2021. nov. 25. 10:50
 1/4 Only a man ***** válasza:
100%

[link]


amúgy meg van szád, eltudod mondani, hogy van piercing az orrodba, ha vagy olyan nagy menő, hogy beletudtál tetetni, vagy tenni, tok mindegy, akkor legyél nagy lány ehhez is.


Amúgy nem írja, de szerintem kb 15 max 20 perc egy is mivel a nyakadról csinálnák így nem hiszem, hogy melltartót le kéne venni.

Voltam már párszor rontgenen, de mindig nők csinálták.

2021. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt hely is válogatja,de nyakláncot, fülbevalót, esetleg hajcsatot, fülpiercinget is le kell. Mi a maszkot is levetetjük, orrpiercing nem feltétlenül, az állat úgyis meg kell emelni kissé. Melltartót nem kell levenni, maximum oldalfelvételnél a 2 pántból kell kibújni, de azt sem mindenhol vetetik le. A legjobb az, és azt szoktam javasolni, hogy az öltözőben vegye le a melltartót és utána felsőt vagy pólót felveszi vissza. Galléros felső nem szerencsés, azt sokszor le kell venni. Igazából mindig egyénileg, ott helyben derülnek ki ezek, ott dől el minden egyénnél mit kell vagy nem kell levenni.
2021. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja, a vizsgálat maga, ha én csinálom max. 2 perc, de szerintem ha tapasztalatlan csinálja is, max. 3-5 perc.
2021. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első válaszoló, ezt a "nagymenő nagylány" megjegyzést picit feleslegesnek érzem, de a lényeget értettem, igazad van. Ki kellett vennem a piercinget, szemüveget is le kellett vennem, viszont egyáltalán nem vetkőztettek le, pulóverben állítottak oda, tényleg csak néhány perc volt. Meglepő, hogy ilyen eltérő hol hogyan csinálják, de végül is szerencsém volt.
2021. nov. 29. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!