Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Toroczkai elment azon személyekhez akiknek rokana meghalt az oltás miatt?

Figyelt kérdés
Nekem van 2 oltásom, de nem akarok tovább menni... előre tudom, hogy lesz még sok sok hullám és minden hullámnál oltani kell lehet lesz olyan, hogy 30. oltás adjuk be. Szerintetek jó, hogy minden oltásnál orosz rulettet játszok, vagy fejlődni fog a vakcina és kiküszöbölik ezt a hibát?
2021. nov. 25. 12:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2021. nov. 25. 12:02
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
És ahhoz a több millió személyhez nem megy el akinek nem halt meg senkije oltás miatt?
2021. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Én nem tudom te mit játszol, meg hogy honnan vagy ilyen okos, de ha Toroczkai ilyesmivel foglalkozik ő se normális agyban.
2021. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

3/ Hogy energiát és időt szán honfitársai meghallgatására?


MZP-től mikor lesz hasonló?

2021. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

"Több százan haltak meg az oltások után"


Ja, több millió, köztük sok idős ember közül fog meghalni jópár a következő hónapokban. Vagy az oltást az örök életre kaptuk?

És miért nem ment el a sok ezer Covid halott rokonaihoz?

2021. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
38%

"akiknek rokana meghalt az oltás miatt?"


Beletekertem, nem néztem végig. Egy helyen nem az oltásba halt bele állítólag, hanem olyan bakteriális fertőzésbe, ami "lélegeztetőgépen terjed".

Egy másiknál pedig a mentőben elvégzett negatív gyorsteszt (amiről úgy általában tudni lehet, hogy negatív esetben gyakran pontatlan) alapján csodálkoznak, hogy miért írták rá, hogy Covidos. A PCR még simán lehetett pozitív tehát.


Nem tudom hány eset van összesen, de két olyanról volt szó, ahol az oltásnak kb köze sem volt a halálhoz, mégis arra utal a cím. Miért?


"Szerintetek jó, hogy minden oltásnál orosz rulettet játszok"


Ebben a fegyverben van legalább 1 millió lehetőség, amiből 1 halálos. Nagyobb az esélye, hogy elüt az utcán az autó.

2021. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Munkatársam meg a covidban halt meg, hozzájuk nem jött.
2021. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon korrekt és becsületes ember, nem sok politikus ilyen közvetlen.
2021. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Én is bírom, ő legalább forrást is csatol s mondanivalójához mindkét oldalról, és nem papiron olvas fel előre megírt narratívákat.
2021. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Kevés ilyen értelmes és józan gondolkodású ember van ebben az országban mint Toroczkai.
2021. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!