Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a szemölcsök...

Mit lehetne tenni a szemölcsök ellen hogy végre eltűnjenek már?

Figyelt kérdés
Július óta vagy 10-szer voltam lefagyasztatni, mellette pedig kenegetem ilyen oldattal is, de még mindig nem akar eltűnni a talpamról.

2021. nov. 26. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Nekem bevált a frissen tépett vérehulló fecskefű leve. Amikor ennek oldatával próbálkoztam, semmi változás nem történt...
2021. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Én még húszas éveimben, amikor kellően hajlékony voltam kiégettem magamnak. Leültem a gáztűzhely elé, felhúztam a lábam, keresztbe tettem a másik combomon és vörösizzásig feltüzesített szög fejével szép lassan, megfelelő mélységig kiégettem. Persze lassú a dolog, mert közben újra kell hevíteni a szög fejét. Az előzetes hiedelemmel szemben nem igazán fáj, mivel az érző idegvégződések a hőtől gyorsan károsodnak. Vérzés sincs. Kicsit bekötöttem a talpam, de járni is tudtam. Tökéletesen gyógyult és azóta sem újult ki.
2021. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!