Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg van a napi 2l folyadék...

Meg van a napi 2l folyadék beviteletek vagy esetleg több, kevesebb?

Figyelt kérdés

Hát én nekem az 1,5 szokott lenni egy nap. Meg én vizet, kakaót, teát, tejet szoktam inni.


Ti mennyit isztok egy nap és milyen folyadékot fogyasztotok általánosságában?:)


50kg vagyok.



2021. nov. 27. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 50 kg vagyok.Min. napi 2l,általában 2,5l,max. 3l-t szoktam inni,és csakis teát.Ha éppen nincsen itthon a teához valamelyik hozzávaló,akkor beérem a sima csapvízzel is.Mást nem szoktam,se üdítőt,kávézni soha nem kávéztam,és alkoholista is vagyok,5 éve száraz,így semmi alkoholt se iszok.
2021. nov. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég változó.

Amikor hűvös van és keveset mozgok akkor 3 liter.

Hűvösben sok mozgással vagy sportolással 5-6 liter.

Nyáron alapból 5 literről indulok és amikor 30 fokban kerékpározom 10 liter fölé is mehet.


Főként ásványvizet iszom, sportolásnál beledobok egy magnéziumos pezsgőtablettát.

Néha kávét, tejeskávét, tejet vagy gyümölcslevet.


130 kilós vagyok.

2021. nov. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sosem mértem meg. Értelmetlennek tartom ezt a méricskélést, ha szomjas vagyok, iszom. Jobban bízom a szervezetemben, mint bármiféle guruban, aki a külső hőmérséklet, a testsúlyom, az aktivitásom, és a táplálékomban lévő nedvesség ismerete nélkül meg akarja mondani, hogy mennyit "kell" innom.
2021. nov. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most ebben a hideg időben 2x 3dl naponta, afölé ritkán megy, max ha sósat eszem, vagy ha gyümölcsöt, az megfosat, és akkor kell a plusz víz.
2021. nov. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!