Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egyetlen kapaszkodóm az...

Az egyetlen kapaszkodóm az oltás, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Be oltattam magam két Pfizerrel, viszont azt látom, ahogy egyre több oltott van egyre magasabb is a megbetegedések száma és a halálozás, nekem egyetlen kapaszkodóm az oltás, csak ebben hiszek. Mi a valóság? Miért történik ez?

2021. nov. 27. 08:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Továbbá most megjelent az új variáns dél Afrikában és azt mondják 30 válfaja van és nem lesz hatékony az eddigi beadott oltás
2021. nov. 27. 09:00
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Az legyen, hogy ha régebben kaptad akkor kéred a 3. oltást, és utána nem nézel híreket és nem parázod szét magad. Fertőtleníts, hord a maszkot, ne menj nagy tömegbe és éld az életed. Ez a fajta félelem fog téged tönkre tenni, nem a vírus.
2021. nov. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nem működik az oltás látszólag, továbbá az új vírus a régi oltások ellen megsemmisítő azt mondják, Dél afrikai variáns
2021. nov. 27. 09:06
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Nelkem tegnapelőtt halt meg egy 3x oltott ismerősöm lélegeztetőre került és meg is halt :( covidban :(
2021. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Én meg a nagybátyám temetésén voltam tegnap. Oltott volt, covid vitte el.
2021. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
nem mindegy, hogy mivel oltották. a kínai pl. úgy tűnik nem sokat ért. ezen kívül viszont még rengeteg oltatlan van. így a vírus jól tud mutálódni. az afrikai is ezért tudott.
2021. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Az oltottak is bizonyítottan ugyanúgy tudnak fertőzni, nem kell a primitív uszítás.
2021. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
nem mondtam, hogy nem fertőznek. de biológiából nem foglak korrepetálni. ne a fb-on képezd magad
2021. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Attól hogy te ott okosodsz, - ahogy a hozzászólásodból látszik- más nem lóg rajta, és nem zabálja Viki propagandáját.
2021. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Én ezeket az oltattam magam,de rettegek kérdéseket nem értem.Benned van 2 oltás, gondolom felveheted a 3. is.A média fújja ezerrel hogy az oltatlanok járványa a 4. hullám.A halottak zöme oltatlan.Te meg gondolom nem 70+ vagy.Tartsd be az előírt dolgokat, aztán annyi.
2021. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!