Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leváló lábkörömmel magassarkú?

Leváló lábkörömmel magassarkú?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdett a nagy lábujjamon leválni a köröm, alig van rajta. A körömágyam így fedetlen szinte. Olykor belenyilal a fájdalom, és a köröm hiányában érzékeny.

Viszont jövőhét szombaton szalagavatóra leszek hivatalos, ahova magassarkúban megyek. Nyilván 1 hét alatt nem lesz lábkörmöm...így mit tegyek, hogy ne sajogjon majd, és bátran tudjak járni?

Előre is köszönöm a tippeket!



2021. nov. 27. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Menjel lapos sarkuban, ha nem akarsz meg nagyobb bajt.
2021. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld ki, hogy leuklopasttal nagyon erősen betekered. Ez egy estére kitarthat. Mikor balettoztam, évekig nem volt rendes lábkörmöm, mindig így csináltuk.
2021. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Fuuu. Fiatal vagyok.

Nagylabaujj kormom tropa. Nem erdekrl a magas sarkú. Semmilyen szoros koromcipo.

Laza nyari cipot, es magas orru csizmát viselek.

Felfazas miatt meg oltozkodes ugyanez...most nem az izgat, hogy slampos vagyok

Ugyanakkor egy csini, bovebbb csizmay egy franko szoknyaval, harisnysval, ha nem fazol, tok jo lehet

2021. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Alapból szoknyában megyek(fekete, combközépig érő körloknis), harisnya, a magassarkú meg ilyen fekete csizmaszerű, kb 5cm a sarka. Nem túl nagy, de nem is lapos.

2021. nov. 28. 00:24
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen fajta cipő, kb

2021. nov. 28. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!