Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek covid?

Szerintetek covid?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok.

2 szer oltott pfizeral.

3 napja nem érzek semmilyen illatot szagot. Izeket szintén,esetleg annyit hogy valami édes vagy épp enyhén sós.Konkrétan mit eszek azt nem.

Viszont orr folyas duguláson kívül komolyabb bajom nincs.

De most pár órája kezdődött

Viszket az egész bőröm mindenhol hasam hátam fülem mögött de kiütés nincs. Ez mitől lehet?


2021. nov. 28. 02:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát teszteld magad, mert a szaglásvesztés az mostanában leginkább COVID.
2021. nov. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért itt kérded, amikor látatlanban senki nem tudja megmondani, ahelyett hogy csináltatnál pcr tesztet ? Az oltást pedig kár volt kiemelni, minden normális ember tudja, hogy oltott is lehet covidos, sőt fertőzni is tud.
2021. nov. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

#2 mivel minden nem normális ember először visszakérdez hogy...


"Voltál oltva? Akkor meggyógyulsz. Nem voltál? Akkor magadra vess, irány oltani, a te hibád hogy lezárások vannak, meg fogsz pusztulni, sőt, gyakorlatilag mar halott vagy és ne terheld az egészségügyet."

2021. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
24%
Én azt mondom ha covidos vagy menny el a gyógyszertárba és vegyed meg azt a covid elleni gyógyszert az biztos segít rajtam segített
2021. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4


Es mi az a covid elleni gyógyszer amit csak úgy besetalva a patikába meg lehet venni?

2021. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Hát a koviubi
2021. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

En kovidos vagyok es nekem is csak ennyi tunetem van

lehet igen lehet nem

teszteld magad es kiderul

2021. nov. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teszteltes magad feltetlenül, akkor derül csak ki. Jobb hamarabb, mint kesöbb. Azonkivül a covid az a Sars cov19 virus legsulyosabb formaja, ami a tüdö megtamadottsagat jelenti. Ha a virussal fertözött vagy, meg nem jelenti azt, hogy "covidos" vagy.
2021. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Igazából van értelme a tesztelésnek? :)

HA Pozitív: Kezelést nem kapsz, nem súlyosak a tüneteid (szerencsére). A tünetek változása esetén konzultálni kell rendszeresen az orvossal, de cserébe kapsz karantént.

HA Negatív: Kezelést nem kapsz és karantént sem. Ha rosszabbul leszel úgy is keresed a háziorvost.

A gyorstesztek nevetségesek... Házaspár mindkét tagja szaglásvesztés, köhögés, hőemelkedés. Gyors teszt: Egyikőjük pozitív, másik negatív.

Háziorvos elküldte őket mintavételre- egy gyorstesztet és egy PCR-t is csináltak nálunk - (ez érdekes, nekem új ) - mindkét gyorsteszt negatív, mindkét PCR pozitív :D :D :D ... VICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

2021. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hívd fel a háziorvosod, hogy ezeket a tüneteket érzed magadon. Jobb esetben elmennek hozzád tesztelni, rosszabb esetben neked kell elmenned.

Leveszik a mintát a gyorstesztre. Ha pozitív, akkor biztos, hogy Covid.

Ha negatív, akkor levesznek még egy mintát és elküldik laborba. Addig otthon kellene maradnod, átlag 2 nap után feltöltik az eeszt.gov.hu oldalra az eredményed, ha van ügyfélkapud. Ha nincs, a háziorvosod fog hívni az eredménnyel.

De ennyiből nem tudja neked megmondani senki 100%-osan, hogy covidos vagy-e.

2021. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!