Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől veszélyesebb minden új...

Mitől veszélyesebb minden új mutáns?(Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Kezdődött azzal, hogy a delta sokkal durvább, mint a béta volt, noha egész nyáron mást se lehetett hallani, minthogy a delta náthaszerű tüneteket okoz, amíg elődjét az influenzához hasonló tünetekkel jellemezték. Ok., megtudtam, hogy a nátha sokkal kellemetlenebb, mint az influenza, dehát mindig tanul az ember. Na, de máris jön a szuperveszélyes omikron, ami meg egyenesen fáradtságot okoz! Már rettegek is, nagyon durva lehet fáradtnak lenni, még sose éreztem.

A másik, amit nem értek: béta influenza járvány idején influenzás tüneteket okoz, allergia szezonban delta, allergiás tüneteket, és télen a sötét vacak időben, amikor mindenki fáradt, megérkezik omikron a fáradtság tüneteivel.

Mi lesz a következő? A tavaszi vetés idején megjelenik a különösen kertészekre veszélyes új mutáns, derékfájás tünettel?🤔

[link]



2021. nov. 28. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Még sok betűje van a görög abc-nek, a vaccina gyáraknak meg kell a profit...
2021. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
A náthaszerű tünetekről és a fáradtságról is oltott betegek esetén számoltak be főleg. Azt, hogy a delta mennyire "náthaszerű" oltatlanok esetén láthatjuk az intenzív osztályokon ebben a pillanatban. Az omikron pedig egyelőre nagyon friss, még hetek kérdése mire átlátjuk mennyire veszélyes. Egyelőre a súlyosságáról is ellentmondó hírek érkeznek. Az a dél-afrikai orvos, aki fáradtságról, mint fő tünetről beszélt, elsősorban a magánpraxisára alapozta. Oda meg nyilván nem az megy, aki éppen fulladna meg.
2021. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Semmitől :D

Mer aszonták a tv-be azt azér

Azt is mondták hogy nem lesz mutáncs,azt is hogy jövőre nem lesz covid :D

Hagyjuk szerintem

2021. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Engedd el!

Sokáig fognak még minket hülyiteni.

2021. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Az összes mutáns betegítő tulajdonságai érdekes módon megegyeznek a pánik és a hipochondria keveredésével. Szerintem ez mindent elmond az egész jelenségről.
2021. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom, csak azt nem értem ennyi ellentmondás után, hogy tudja még egy csomó ember komolyan venni.

#2! A magánpraxissal kapcsolatban lehet igazság abban, amit írtál, de van rá lehetőség, hogy az állami ellátásból megcáfolják🤷

Nem tudom, nekem nincs összehasonlítási alapom, mert a deltát eddig csak oltott ismerőseim kapták el, de nem éppen náthaszerű tüneteik voltak. Maradjunk annyiban, hogy az oltásuk konkrétan sz.rt se ért, ha a tüneteket és a súlyosságát nézzük.

2021. nov. 28. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Egyelőre ellenmondásosak a hírek.

Egyrészt az esetszámok gyakorlatilag egy hete kezdtek el nőni. A kórházi felvételek száma nem nőtt meg eszerint a videó szerint:

https://www.youtube.com/watch?v=wr-v-bT8X38

De ugye ennyire korán még nem lehet tudni, mert a kórházi felvételek és a halálozások általában lemarad az esetszámok mögött.


Itt egy intenzív részleges orvos beszél arról, hogy a hónap eleje óta egyre inkább fiatalok jelentkeznek a kórházakban, némelyik intenzív ellátásra is szorul, zömük oltatlan vagy egyszer oltott.

[link]


Ő komolyan tart attól, hogy egy újabb roham várható a kórházakban.


Amúgy a kulcsmondat az első videóban hangzik el: "Ha Afrikát nem oltják be, akkor új variánsok várhatók." Az ottani alacsony átoltottsági arány botrányos, miközben mi itt a harmadik oltásokban tobzódunk. De ahogy látom a GYIK-on, aki nem fújol az oltásokra annak csak 0% jár. Nyilván szerintük az a jó, ha ez így megy tovább, és sosem lábalunk ki a pandémiából.

2021. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7! Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha Afrikában nyomnák az oltásokat, és engem itt Európában békén hagynának vele. Mi lehet az akadálya? Jaaa, hogy abban nincs üzlet, mert nem tudnak érte fizetni.
2021. nov. 28. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Már majdnem válaszoltam, de a 6-os kommentedet olvasva elment a kedvem.
2021. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Attól hogy az afrikai majom valagába belenyomod az injekciót itt nem lesz semmivel sem rózsásabb a helyzet.
2021. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!