Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik fajta vitamint érdemes...

Melyik fajta vitamint érdemes szedni mindennap? Esetleg van olyan amiben minden van egyben? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Centrum. De C meg D amellé is kell külön.
2021. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg a Centrumban azok is vannak,nem?
2021. nov. 28. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de a mennyisége nem elég.
2021. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa. Értem. Nincs olyan A-tól Z-ig multivitamin ami mellé nem kell semmi?
2021. nov. 28. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, lehet, hogy térfogatra nem is férne bele egy tablettába annyi.
2021. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Van A tól Z ig multivitamin, csak nagyon nehéz olyat (márkát) találni amiben tényleg minden benne van és jó minőségben (jó alapanyag/felszívódás/mennyiség).


Van jó pár topic ami ezzel foglalkozik

Minden vitamint érdemes szedni :) de ha leszűkítem a kört akkor azokból kell szedni amiből nem tudsz eleget természetes úton bevinni.

Ezek jellemzően D(3)-K(2)/Omega3 (Halolaj), B (komplex), C vitamin sose árt, nyomelemek.


Centrum az pont a legalja márka/termék (felejtsd el, túlárazott rossz minőség/arány stb) hiába van agyonreklámozva. ezt már egyszer leírtam itt valahol,- még jó kb 25 éve edzéshez vettem (mert én is csak a reklámokat láttam fiatalon) de később mikor kicsit utána olvastam összehasonlítottam más komolyabb (sport- táplálék kiegészítő) márkák vitaminjaival kb a placebo szintet súrolta a vitamin tartalma, persze azóta biztos rá kényszerültek a piaci trendeket követni, de tényleg csak egy nagy lufi termék.


Így hirtelen -szerintem- ez a 3 top vitamin márka jelenleg Magyarországon

[link]

[link] és a

"NOW" vitaminok: [link]

2021. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdés az is mennyit tudsz rá költeni. Jó minőségű természetes vitaminkészítmények azért nem olcsók. Egy élsportoló mesélte csak az étrendkiegészítő vitaminjaira havi szinten 100 ezer fölött költ. Minőségi természetes vitaminok tényleg nagyon drágák. Ár értékben Dr.Chen, JutaVit, DM saját márkás vitaminjait szoktam venni. Ha több lenne rá a keret mást szednék inkább. Vitamin: A, D, E, K2, C, B6, B12 vitaminok Mg, kurkuma, omega 3 halolaj. Ezek vannak benne a készítményekbe amiket szedek. Fontos minden esetben bármit is használsz fogyassz elég folyadékot legyen miben oldódni a vitaminoknak, hogy jobban fel tudjanak szívódni.
2021. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!