Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig tart a felfázás?

Meddig tart a felfázás?

Figyelt kérdés
A múlthét elején éreztem, hogy felfáztam, sokat jártam pisilni, és nagyon nagyon fájt, kedd este volt a legdurvább. Ülőfürdőztem, teát és sok folyadékot ittam, algopyrint is bevettem és másnapra sokkkkal jobb lett. Utána a gyógyszertárban vettem az Urzinol tablettát, barátnők javaslatára. Azóta is fáj a pisilés, de csak néha, és nem járok többször pisilni az átlagosnál. Mi a teendőm? A legvéksőkig szerettem volna kihúzni az orvost, mert jelenleg úgy áll a munkhelyem, hogy nem tudok elszabadulni orvoshoz..
2021. nov. 29. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem antibiotikum kell.
2021. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mar javultál. Ido kell helyreallni a serult sejteknek.

Meh varj ab kuraval.

Ez gyenge megfázás....

2021. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ameddig nem mesz orvoshoz es nem leszel normalisan kezelve. Antibiotikum kell.
2021. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az orvosok is ennyire nem írnak fel.

A legnagyobb, ennél nagyobb kínomra is annyi volt q válasz, hogy algopirin és gyógynövény.

Nagy gond a sok antibiotikum szedés, szedetés, nem végigszedés.

Már nem írnak fel annyi mindenre, és nem is jó.

2021. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csereld le 4-es akkor az orvosod, valoban nem kell minden szarra antibiotikum, de egy hete tarto felfazasra legalabb egy monural nem art.
2021. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szedjetek csak, semmi baj.

Igy is mar kevesebb baci kell kiváltani azz, amihez regen irtó sokszorosa... majd a gyereketek emiatt nem el tul ma banális dolgokat. Lehet megint pontozni, nen izgat, lepek innen, ez nem az en szintem

2021. nov. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz magadnak akkor nem halogatod az orvoshoz fordulást és nem önkezelésbe kezdesz gyógyteákkal stb... mert egy durva bakteriális fertőzés idővel rámehet a vesékre, vesegyulladást okozva plusz a hólyagban is tartósan megtelepszenek a baktériumok és utána már szinte képtelenség kiírtani véglegesen. Azonnal célzott antibiotikumos terápia kell, tehát első és alap a vizelet tenyésztés és az a háziorvos aki csak találgatásra írja fel a monurált vizlet vizsgálat nélkül.. nos sztem börtönt érdemelne... meg az az urológus is aki a napközbeni 14. vizeletürítést alkalmasnak tartja tenyésztésre... nem! Csak is a reggeli legelső vizelet, steril mintapohárba!!!
2021. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!