Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek egyedül aludni éjszaka?

Figyelt kérdés
A párom sokszor Munka miatt nincs itthon úgy kb egy hetet vagy pár napot, de még mindig nem szeretek és nagyon félek éjszaka egyedül lenni, sokszor hajnali négyig is fen maradok. Igazából csak az éjszakákkal van a baj, amikor sötét kezd lenni és akkor érzem, hogy egyedül vagyok.
2021. nov. 30. 16:23
 1/2 anonim válasza:
45%
Imadkozz, meddig bele nem alszol, nekem beválik. Vagy olvass meddig el nem almosodsz.. vagy kapcsold be tv vagy rádiót, talán akkor nem érzedagad annyira egyedül
2021. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos nekem is ez van, sok éve. Borzasztó. Én annyira nem tudtam egyedül megmaradni, hogy átjárkáltam családtagokhoz, barátokhoz ill. áthívtam őket. Most már kimerítettem a lehetőségeket. :(
2021. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!