Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megszunjon a...

Mit tegyek hogy megszunjon a depressziom? Akaratlanul is olyan dolgokra gondolok amik fajdalmat okoztak.

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Tudom milyen.

Nekem magától elmúlt egy idő után úgy hogy semmi különösebb nem történt.

Valószínűleg meglehet szüntetni hatékonyabban is de sajnos nem tudom hogyan.

Ez csak egy tanács amit saját tapasztalat alapján mondok, ne menj pszichológushoz mert rohadtul semmit nem segít és valószínűleg felírna egy rakat gyógyszert ami nem egészséges.

Tarts ki vége lesz majd.

2021. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
2021. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy 1# azt sem tudja miről beszél... A pszichológus nem orvos. Csak pszichiáter szakorvos írhat fel gyógyszert.

Gratulálok egyébként 1#! Egy segítség kérőnek azt tanácsolod, hogy szenvedjen csak nyugodtan tovább és ne forduljon szakemberhez...

2021. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es véleménye nem véletlen. Sok a kutyaütő pszichológus. De vannak jók is.

Ajánlás alapján keress. Ez olyan mint az orvos, a fodrász, a villanyszerelő. Csakis ajánlás után érdemes menni. És még ez is kevés, mert kell a kémia. Jó pszichológust találni nehezebb mint barátnőt. Én úgy az 5 pszichológusnál voltam mire találtam egyet akivel működött az összhang.

Tökre emberfüggő pl., valaki pont az ilyen őszölő, mogorva apatípussal jön ki, valaki meg a kedves nőkkel. Én nyilván a kedves nőkkel, de ne hidd hogy ebben hátsó szándék lenne, vagy hogy ennyi elég... volt akivel így se működött.

Miután megtaláltam a jó pszichológust azt mondom ez minden pénzt megér. Tudom h drága, de akkoris.

2021. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!