Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális a fogaimmal?

Ez normális a fogaimmal?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam covidos. Bent a kórházbab antibiotikumot adtak egy hétig de mikor kijöttem a korházból azóta fáj az egyik fogam ha hozzáér az étel. Valamint az alsó fogaim tetejéről lejött az a fehér anyag és átlátszó a fogaim teteje.


Mit tudok tenni hogy helyrejöjjön?


2021. dec. 2. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Kalcium, magnézium, c+d vitamin pótlás, nagyon alapos fogmosás minden étkezés után. Ha 2 héten belül nem javul, akkor fogorvos.
2021. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm!
2021. dec. 2. 09:37
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Elkezdtem amiket írtál, a fogfájdalmaim elmúltak, de a fog fehérségéért felelős anyag (ami nekem nincs emiatt átlátszó a fogam teteje) továbbra sincs.


Ez javulni fog magától ezzel a módszerrel? Írtad a két hetet az még közel sem telt le. Érdemes lenne fogorvoshoz mennem vagy esetleg vigyek be többet?


D vitamin 3000

C vitamin 1500

Kálcium 500

és Magnézium 100

2021. dec. 7. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!