Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3. Oltás után lett oltási...

3. Oltás után lett oltási reakciód?

Figyelt kérdés
2 mRNS-vakcinát kaptam és harmadiknak is azt szeretném felvenni. Ma beadatnám, de hétfőn kellene mennem dolgozni. Tudom, hogy ez mindenkinél más, de mégis érdekelne mások tapasztalata. Köszi.

2021. dec. 4. 08:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, pihennem kellett miatta pár napig
Igen, de enyhe panaszaim voltak. (Pl fájt az oltás helye)
Nem
22 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
csak a helye fájt, semmi más nem volt
2021. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi nem volt, mondjuk az első kettőnél sem, tehát arra számítottam, hogy a harmadiknál sem lesz.
2021. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is három pfizert kapott. Az első kettőnél semmi baj nem volt, de harmadik miatt nem tudott dolgozni menni ez egy pénteki nap volt. Az oltástól számítva, 12.órára, hőemelkedés, fej fájás, izom fájdalom. Két napig tartott.
2021. dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nekem sem volt az első kettő után semmi, csak a helye fájt.
2021. dec. 4. 09:02
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Tegnap 11 körül kaptam a 3. Pfizer-t, tegnap este nem voltam jól (hidegrázás, fejfájás, karfájdalom, gyengeség, hőemelkedés, szédülés). 12 órát aludtam, most keltem fel. Csak a karfájdalom maradt. Aki szerint nemokos vagyok, hogy oltattam, azt tájékoztatom, hogy azért oltattam, hogy bemehessek dolgozni az intenzív osztályra ellátni a sok oltásellenest és a néhány oltott idős, egyéb betegségben is szenvedő embert. Le lehet pontozni!
2021. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
🤍 én is hasonló okok miatt oltatok, csak én most éppen máshol vagyok nem a légúti SBO-n (még...).
2021. dec. 4. 09:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is tegnap kaptam, 2 Astra után Pfizer. Este kicsit fáradt voltam, meg fáztam jobban, de semmi komoly. A helye fájdogál, de nem vészes, tudtam rajta aludni is, meg tudom mozgatni a karom, az Astra után 100x jobban fájt.
2021. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Látom, te is megvártad az utolsó hétvégét!
2021. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki most adatta be a családban a harmadikat (pfizer) és senkinek nem volt semmi panasza. Picit a helye fájt mindenkinek.
2021. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen kedves 8, de csak azért, mert most vagyok szabados egyedül holnap. :(
2021. dec. 4. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!