Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Angliaban 10 nap karantent...

Angliaban 10 nap karantent kaptam mert nhs szerint valaki covidos volt a gepen. Na de hiaba vagyok x2 oltott az oltasi datumaim nem latszodtak a szamitogepukben ezert nem tudtak mentesiteni a karanten alol. Ilyenkor hol lehet reklamalni itthon?

Figyelt kérdés
Nem latszodnak a datumaim mert nem Angliaban oltottak - holott ez egy Eus rendszer, eeszt alkalmazasban is benne van

2021. dec. 5. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Anglia már nem az EU része.
2021. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi ezt tudtam eddig is :)

Nem ezt igertek mielott utaztam. Barki akinek megvan a 2 oltas csak egy masodik napi teszt kell.

2021. dec. 5. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3-szor Pfizerrel oltott szülő megfertőzte a gyerekeit, ők meg az osztályban 7 gyereket, köztük az enyémet és engem. A szülő covid-intenziven dolgozik. Mivel oltottak, ők nincsenek karanténban, hiába covidosak a gyerekeik.
2021. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-as sajnalom de ezt ne nekem ird legyszi. Meg hogy az oltottak is fertoznek stb. Itt arrol lenne szo hogy az oltasi datumokat felvigyek normalisan kulonben ez az egesz igergetes semmit nem er.
2021. dec. 6. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!