Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik vakcinával oltassam magam?

Melyik vakcinával oltassam magam?

Figyelt kérdés
Leszögezem, nem félek a vírustól, az influenzával sokkal borzalmasabban éreztem magam, amióta ez a Covid van, még csak egy orrdugulásom se volt, szóval eléggé fel van fújva, én úgy gondolom, saját vélemény. Szóval nem oltatnám magam, de a családi béke miatt egye fene, oltatom magam. Melyikkel oltassam magam? Sinopharm mondjuk?
2021. dec. 5. 22:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Leginkább semelyikkel!
2021. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Kínaival, O.V. is ezzel oltatta magát.kevésbé veszélyes.
2021. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Bármelyikkel, a tudatlanok dumájával ellentétben egyik sem kisérleti és mindegyik hatásos
2021. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Phizer,Moderna
2021. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Még azért átgondolom, nekem ez is gyanús, hogy nekem kell a beleegyező nyilatkozatot aláírni, így levéve a felelősséget a kormány, s a vakcina gyártók válláról. Hogy nem küldik el az embert legalább egy vérvételre előtte.
2021. dec. 5. 22:43
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Ez a vak cina most iszonyat nagy biznisz, a kutyát nem érdekli milyen hatása van. Max arra jó ha beadatod és meghalsz valami random dologban nem covid lesz a papíron mint halálok.
2021. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Mibek küldenék el vérvételre? Megis milyen csodát vársz egy vérvételtől? Kimutatja a hajlandóságot autoimmun betegségre? Nem. Vagy a túlérzékenyseget valamely összetevőre? Nem. Teljesen indokolatlan lenne. Azt a lapot meg nem ártana elolvasni,mert szerintem egy oltasellenes sem tette meg nem


Gondolom magánorvoshoz sem jársz? Minden fogkezelésnél 3 oldalas papírt kell aláírnod, hogy nem az ő felelősségük, ha történik valami, mert valóban nem az. Csúnya rossz fogorvosok, jah és a kormany mondjon le

2021. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%

Az, hogy eddig nem kaptad el, még nem jelenti azt, hogy nem fogod.

Jó esetben átesel rajta csekély tünetekkel, esetleg tünetmentesen, de átadhatod a szüleidnek, nagyszüleidnek, akik már nem biztos, hogy könnyen megússzák.

A korábbi mutánsok ellen a leghatékényagg a pfizer volt, az új omikornról még nem sokat tudunk. A Sinopharm talán ez ellen is hatékony.

Ha csak egy dózisút akarsz, akkor Janssen.

2021. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne oltasd be magad. Ilyen egyszerű. Én se hittem, hogy nagy durranás a Covid, míg el nem kaptam. Először csak az ízek meg a szagok tűntek el, utána elfogyott a levegő. Na az kellemetlen.
2021. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
7. Azért nem ugyanaz a kettő. :) Jelen esetben kb erőszakosan kényszerítik az emberre. Tudtommal a fogorvosi kezelést, fájdalomcsillapító beszedését nem erőltetik rám. S elég gusztustalan olyannal vádolni, hogy oltásellenes lennék. Ja, mert már a média így állítja be azt, aki nem szimpatizál a Pfizerrel, az már ellenzi az összes, létező oltást.
2021. dec. 5. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!