Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok rendesen aludni,...

Nem tudok rendesen aludni, sokszor nehezen megy a felébredés, és gyakran van olyan érzésem, mintha nem tudnék felébredni magából az álmomból. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Egyrészt minden éjszaka nagyon rosszul alszom, szinte félek lefeküdni. Sokszor fel is ébredek, de a fő probléma nem ezzel van. Azt már megszoktam, hogy elalvás előtt már elkezdek úgy álmodni, mintha aludnék, de még félig ébren vagyok, viszont mostanában olyan szokott lenni, hogy felkelek az éjszaka közepén és percekbe telik, hogy megmondjam, hogy a valóságban vagyok-e, vagy álmodok. Mindig heves szívveréssel és remegéssel ébredek az éjszaka közepén, és be is szoktam pánikolni rendesen emiatt. Nagyon furcsa, összefüggéstelen dolgokat szoktam álmodni, és ilyenkor olyan, mintha kívülről nézném magam. Egyszerűen leírhatatlan és elmagyarázhtatatlan, de baromi rossz és nagyon ijesztő. Normális ez?

2021. dec. 6. 03:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem normális én is szoktam néha ilyen rosszul aludni idegrendszeri probléma lehet a háttérben nekem milgammat irt fel rá a doki meg nyugtatót.
2021. dec. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!