Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet a pfizer vakcináknak...

Lehet a pfizer vakcináknak hosszú távú mellékhatása?

Figyelt kérdés
Ami így 5-6 év múlva alakul ki, azt értem hosszú távú mellékhatás alatt. Szóval lehetséges ez? Csak van róla valami kutatás, vagy valami ami alapján lehet következtetni.
2021. dec. 8. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy írtad,majd több év után fog kiderülni.
2021. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Hogy lenne már róla 5-6 éves kutatás, ha egyszer kb 1 éve találták fel? De mondjál már nekem egyetlen olyan oltást vagy gyógyszert, aminek 5-6 év múlva jön ki a hatása! Mért lenne ilyen? Hol üdül addig az a hatás? De a covidnak aztán azonnali hatása van, különös tekintettel arra, ha bele is halsz!
2021. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, persze. Majd megtudjuk, ha lesz elég hosszútávú kutatási adat.
2021. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha 5-6 év múlva sem lesz semmi, akkor mennyire tolják ki ezt az elméletet? 10-20 év?
2021. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én tavasszal azt hallgattam az oltásellenes nagyérdeműtől, hogy nem fogom megérni az őszt. Hát még itt vagyok, 3 pfizer boldog tulajdonosaként. Amúgy aki oltások esetében évtizedes szövődményektől retteg, az nem érti az egésznek a működését.
2021. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehetséges? Persze, minden lehetséges. Meg lehet előre tudni? Nem. Mikor derül ki? 20 év múlva.
2021. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Lehet bizony! Senki sem tudhatja biztosan. Csak az a nagy bökkenö, hogy azt meg kell érni. Ha az a választás, hogy a szurival megéred, szuri nélkül meg nem, akkor téged melyik lehetöség vonz???
2021. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen, lehetséges.
2021. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem, mivel pár nap alatt minden lebomlik és ürül belőled az oltásból. Ami pedig nincs benned, értelemszerűen hatást sem tud okozni.

Később jelentkező mellékhatást kizárólag olyasmi tud okozni amit hosszú távon rendszeresen es gyakran juttatsz a szervezetedbe.

2021. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy! Semmi baj nem lesz, nyugi.
2021. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!