Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy karanténban...

Honnan tudom, hogy karanténban vagyok-e?

Figyelt kérdés
Egyik szülőm Covid-os valószínűleg. A háziorvos azt mondta, hogy csak ők vannak karanténban. EESZT-ben vagy valahol meg lehet nézni, hogy akkor most mi az igazság? Háziorvos holnap nem lesz valamiért, utána meg csak hétfőn legelőbb, így őt nem tudom megkérdezni.

2021. dec. 16. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha közeli kontakt vagy (együtt lakók, vagy közös légtérben hosszabb ideig együtt levők)

- ha oltott vagy, akkor szabályozás szerint nem vagy karanténban

- ha oltatlan vagy, akkor karantenban vagy.


Ha oltott vagy, és szeretnél felelősségteljesen eljárni, akkor csinálj tesztet, es csak akkor menj ki várhova, ha negatív!

Ha oltatlan vagy akkor is csinálj tesztet, de akkor a szabályozás miatt otthon kell maradnod akkor is, ha negatív a teszt, illetve hivatalos PCR negatív kell, hogy kimehess.

2021. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!